צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

חתונת שישי בצהריים

מקום לאירועים גרינפילד ממקסם את יתרונות חתונות יום שישי עוד יותר והופך אותן לאירוע שהוא באמת חד פעמי. בואו להכיר אותנו

מעוניינים לארגן חתונה מיוחדת, שתחרוג מהנוסחאות השחוקות של תחום האירועים בישראל? ההחלטה לקיים אותה בצהרי יום שישי יכולה להציב אתכם בנקודת פתיחה מצוינת. המציאות מראה שבשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים גילו את היתרונות המגוונים של עריכת החתונה במועד זה, ובכלל זה אווירה קלילה ושמחה פי כמה, שיפור הנוחות של האורחים וכן אספקת חוויה שונה מכל מה שהם התרגלו להכיר.

 

יום שישי עוד יותר והופך אותן לאירוע שהוא באמת חד פעמי.

 

ביטוי המפתח: אווירת יום שישי

 

חתונה, מעצם ההגדרה שלה, צריכה להיות קסומה, אינטימית, רומנטית ומיוחדת. ה"תפאורה" בה היא המשתנה המשמעותי ביותר, מהבחינה הזו, ולכן חשוב לתת את הדעת על המקום והמועד בו מתקיים האירוע. מקום לאירועים גרינפילד מספק מענה מקיף, מהבחינה הזו: המקום מאפשר להיחשף לנוף הרגוע והפסטורלי של מגרשי הגולף של געש. אירוע הנערך בשעת צהריים, על כל שכן לקראת השקיעה, מאפשר להפוך את האווירה למיוחדת הרבה יותר... בטח אם מדובר על חתונה בקיץ.

 

עיר, טבע ומה שביניהם

 

דגש משמעותי נוסף בעריכת אירועים, על כל שכן אירועים הנערכים בשישי בצהריים, צריך להיות מושם על נגישות המקום בו הם נערכים. המקום לאירועים גרינפילד מאפשר לכם לסמן "וי" גם מהבחינה הזו, שעה שהוא מאפשר לטעום מכל העולמות. מצד אחד של המשוואה, המתחם ממוקם באזור הנגיש ביותר, כאשר מרחק הנסיעה אליו מתל אביב עומד על עשר דקות בלבד. מן העבר השני של המשוואה, היציאה הזו מן העיר מאפשרת את אותה אווירה פסטורלית שתוארה מעלה. המשמעות הישירה של כך היא שנוצר שלם הגדול מסך החלקים שלו ומאפשר אירוע ללא דופי.

 

כמובן שמבחינת תשתיות האירוע, מתחם האירועים גרינפילד מספק מענה מקיף גם כן. המקום מעוצב לעילא ולעילא, כולל את מערכות התאורה וההגברה המתקדמות ביותר בתחום וכן מסכי ענק באיכות ללא פשרות.

 

האוכל משחק תפקיד גם כן

 

חתונות שישי בצהריים, הן בדרך כלל חתונות אינטימיות. כדי שיהיו אכן קלילות ומהנות, צריכות להציע תפריט שעונה על ההגדרה הזו – ורצוי תפריט איכותי בכל קנה מידה. גרינפילד הוא רסטו קפה ומסעדה המציעה את זה, כאשר על התפריט חולש שף הבית. התפריט של המסעדה הוא עשיר ומגוון, כאשר בכל מקרה ומקרה מותאם הוא למאפייני האירוע ולקהל היעד גם יחד. העובדה שמדובר בתפריט "קליל" במלוא מובן המילה תורמת להפיכת האירוע לכזה ומסייעת להפוך את האירוע לזכיר פי כמה על ידי קהל היעד.