צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

חתונת חורף

בניגוד למה שמקובל לחשוב, חתונות חורף יכולות להציע מגוון יתרונות - בואו לקרוא עוד

אמנם, רבים מהזוגות מעוניינים להתחתן בגן אירועים תחת כיפת השמיים אך יש לזכור כי החורף הישראלי מאפשר לערוך את החופה בחוץ רוב ימות השנה. כמו כן, חתונה בחורף זולה יותר ואין צורך להתפשר על מקומות ולהזמין גן או אולם אירועים חודשים רבים מראש. יש לציין כי במהלך הקיץ וחודשי האביב נערכות חתונות רבות ולכן מוזמנים נאלצים לבטל לעיתים את השתתפותם מסיבות תקציביות או כאשר שני אירועים מתקיימים באותו מועד.

 

לחתונת החורף יגיעו מרבית המוזמנים וברוב המקרים צפוי הזוג הטרי לקבל מתנות שוות ערך וצ'קים גבוהים יותר. בנוסף, יש לזכור כי החורף מספק אווירה חמה ומשפחתית וחתונה במקום סגור יותר רומנטית ואינטימית, במיוחד כאשר בחוץ משתוללת סופת ברקים ורוח ערה נושבת.

 

חתונה מקורית ואטרקטיבית

 

חתונת חורף נחשבת למקורית ואטרקטיבית בעיני רבים. במקום עוד חתונה בגן אירועים נהנים מאירוע מרגש של המשפחה הקרובה והחברים הטובים במתחם אירועים יוקרתי. לחתונת החורף קסם רב וגם אם מתעצלים לצאת מהבית כשקר ורטוב הרי בחתונה עצמה נהנים מהחום ומהאווירה הלבבית והמגבשת אשר תורמת להשלת שכבות הבגדים ולריקודים סוערים ומהנים.

 

כאמור, בתקופת החורף נערכים פחות אירועים, לא סובלים מלחות ויתושים, ניתן להשקיע בבחירת מתחם האירועים, איכות האוכל ואיכות ספקי השירות כמו תקליטן, חברת הפקות וצלם, ונהנים ממחירים משתלמים.

 

חתונת חורף בשרון

 

לחתונה בחורף יש קסם רב והמוזמנים נהנים מאווירה רומנטית ומגבשת. חשוב לבחור מיקום קרוב ונוח למרבית האורחים ולכן כדאי לקיים חתונת חורף בשרון, במרחק 15 דקות נסיעה בלבד מתל אביב, ובמיקום מנצח ליד כביש החוף. בחורף נערכים פחות אירועים, ומומלץ לערוך את אלו הכן מתקיימים בעונה הגשומה, בתנאים הולמים, כמו במסעדה עם חדר פרטי כקירוי. כך מבטיחים השתתפות מלאה של המוזמנים.

 

כמו כן, ניתן להתייעץ עם השף של המסעדה ומתחם האירועים היוקרתי על מנת לגבש תפריט מיוחד ומקורי לחורף, בשרי או חלבי. כאמור, חתונת חורף בשרון מאפשרת לבני הזוג ליהנות מאווירה קסומה ורומנטית בלב המרחבים הפתוחים, להציע פעילויות שונות למוזמנים וליהנות מאירוע אינטימי וייחודי עם אוכל טעים, שירות מעולה, אווירה חמה ומחירים משתלמים.