צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

חתונת זהב

חמישים שנה ביחד הם לא עניין של מה בכך ועל כן ראוי לחגוג חתונת זהב במלוא הפאר והכבוד... לכן, גרינפילד שבשרון הוא המקום

זוגות העומדים לחגוג את חתונה הזהב בוחרים דרכים מקוריות לחגיגה, יש המעדיפים לצאת לנופש יוקרתי בארץ או בחו"ל בעוד רבים אחרים מעדיפים לחגוג באירוע גדול או כחלק מאיזו חתונה אינטימית. רבים נוהגים לחדש את ברית הנישואין במהלך האירוע, ולהתחייב מחדש זה לזו ולהביע את אהבתם לנצח. בטקס המרגש משתתפים בני המשפחה הקרובה וחברים טובים, כאשר את הזוג עוטפים הילדים, הנכדים ולעיתים גם הנינים.

 

חתונות זהב ששוות זהב

 

את חתונת הזהב ניתן לערוך במסעדה עם מתחם אירועים יוקרתי. יש הבוחרים לפנות לחברת הפקות כדי לקבל רעיונות מקורים וליהנות מהפקת האירוע מתחילתו ועד סופו. כלת השמחה לרוב תגיע עם שמלה לבנה ואם בוחרים לערוך טקס חידוש ברית הנישואין הרי יש לתכנן גם חופה, כאשר הנכדים משמשים כשושבינים. במהלך הטקס חותמים על כתובה מיוחדת המתעדת את ציוני הדרך בחיים המשותפים של בני הזוג, מברכים זה את זו ומביעים תודה ואהבה לכל המוזמנים הנרגשים. מומלץ לבחור במתחם אירועים מיוחד שמספק אווירה רומנטית ואינטימית ומציע תפריט עשיר ומיוחד הכולל מנות שף נבחרות ובר משקאות עשיר.

 

עליכם לזכור כי את חתונת הזהב חוגגים פעם בחיים ולכן מומלץ לבחור מתחם אירועים אקסקלוסיבי המתאים לאירוע מסוג זה ונמצא במיקום יפה ונגיש, עם חנייה בשפע, וכל הציוד הנדרש להצלחת האירוע.

 

חתונות זהב בשרון

 

חמישים שנות נישואין יש לחגוג היטב ולהזמין את המשפחה הקרובה והחברים הטובים המלווים אתכם לאורך השנים. אם אתם תושבי המרכז כדאי לשנות אווירה ולבחור במסעדה עם מתחם אירועים יוקרתי ומפואר המתאים בעבור חתונה מיוחדת בשרון כמו חתונת זהב. את החתונה ניתן להפיק בעזרת הצוות המקצועי של מתחם האירועים או לפנות לחברת הפקות מקצועית ומנוסה שתציע רעיונות מקוריים ויצירתיים.

 

חתונת זהב בשרון נערכת באווירה כפרית ואקסקלוסיבית וניתן לבחור תפריע עשיר, בשרי או חלבי, בהתאם לטעם האישי ובעזרת ייעוץ מקצועי של שף המסעדה. המקום טובל בירוק וניתן לשלב בחתונת הזהב פעילויות נוספות ומקוריות, וכמובן מומלץ לערוך טקס חידוש ברית נישואין עם כתובה, שמלה לבנה לכלה, טבעת עם יהלום והנכדים ישמחו לשמש כשושבינים.