צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

חתונת כסף

חתונת כסף חוגגים כאשר מגיעים ל- 25 שנות נישואין... אירוע שכזה, חייבים לקיים במקום מחייב - גרינפילד

כדאי לציין את האירוע המרגש וליהנות ממפגש משפחתי מרגש, מפגש בו כל בני המשפחה, ילדים ונכדים, מרעיפים עליכם אהבה. לחתונת הכסף נהוג להזמין גם חברים טובים המלווים אתכם לאורך השנים ועברו אתכם רגעים שמחים ומרגשים ורגעים קשים. את חתונת הכסף ניתן לציין במגוון דרכים, יש המעדיפים לחגוג אירוע פרטי קטן רק עם המשפחה הקרובה בעוד אחרים מעוניינים לחגוג את חתונת הכסף באירוע גדול ויוקרתי.

 

חשוב לתכנן את חתונת הכסף מבעוד מועד מכיוון שיש להזמין מסעדה עם מתחם אירועים, לגבש קונספט לחתונה לבד או באמצעות חברת הפקות מקצועית, ויש לחשוב ולתכנן את נושא האוכל, התקליטן ושאר הפרטים. זיכרו, כי חתונת כסף היא שלב אחד לפני חתונת זהב.

 

הנורמה שבחתונות כסף

 

זוגות רבים בוחרים לחגוג חתונה מיוחדת כמו חתונת הכסף לציון 25 שנות נישואין במסעדה עם חדר פרטי או מתחם אירועים יוקרתי ואינטימי, וכך הם נהנים מצוות יעיל שמסייע ומלווה אותם לכל אורך שלבי התכנון והאירוע עצמו. בנוסף, במסעדה ניתן לקבל ייעוץ משף מקצועי ולבחור מנות דגל מיוחדות ומקוריות, וליהנות מכל הציוד הנדרש לחתונת הכסף. יש לציין כי בחירת המקום קריטית להצלחת האירוע ולכן חשוב לבחור בקפידה את המסעדה, לבקר במקום ולבדוק מהי האווירה, ולהתרשם מהשירות ומיעילות הצוות. חשוב לבחור מיקום נוח ונגיש שמתאים לאורחים המוזמנים. כמו כן, נהוג לשלב בחתונת הכסף פעילויות והפתעות לאורחים, בדגש על פעילויות המתאימות לילדים ומבוגרים.

 

חתונת כסף בשרון

 

כדאי לתכנן היטב את חתונת הכסף ומומלץ לבחור מסעדה בשרון עם מתחם אירועים בסטנדרטיים בינלאומיים על מנת ליהנות מאווירה אינטימית ומנוף קסום עם מרחבים פתוחים. חתונת כסף בשרון מתאימה לתושבי המרכז, השרון והשפלה ומאפשרת לאורחים להגיע בקלות ותוך זמן קצר. מתחם האירועים נמצא בסמוך לכביש החוף, רק חמש עשרה דקות נסיעה מתל אביב וכחמש דקות בלבד מהרצליה.

 

חתונת כסף נועדה לציין 25 שנות נישואין ומאפשרת לבני הזוג ליהנות מאירוע מיוחד עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. ניתן להתייעץ עם הצוות המקצועי ולהיעזר בו להפקת חתונת הכסף, וחשוב להתייעץ עם השף על מנת להרכיב תפריט עשיר, בשרי או חלבי, וליהנות ממנות מובחרות וטעימות.