צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

חתונה אינטימית

כדי ליהנות במהלך חתונה אינטימית, יש לבחור מקום מתאים שמספק אווירה פסטורלית, נעימה ומרגיעה - גרינפילד, הוא כל אלו ועוד!

חתונה עד 100 איש  חתונה עד 150 איש  חתונה עד 200 איש  חתונה עד 250 איש

 

חתונה אינטימית נערכת בהשתתפות המשפחה הקרובה והחברים הטובים ביותר, אשר עוטפים את הזוג הטרי באהבה. מתחם אירועים יוקרתי עם קריצה לחו"ל הממוקם בשרון מהווה בחירה נכונה ומשתלמת לחתונה אינטימית. המקום מציע שילוב מושלם בין גן ירוק, נוף טבעי ומרחבים ירוקים פתוחים למתחם אירועים אקסקלוסיבי המשדר יוקרה ופאר. ניתן לגבש קונספט ייחודי בהתאמה לאורח החיים והטעם האישי של הזוג, לבחור תפריט עשיר, חלבי או בשרי, בהתאמה למוזמנים, וליהנות מאווירה כפרית וייחודית. יש לציין כי זוגות רבים בוחרים כיום לערוך חתונה קטנה במקום חתונה מרובת משתתפים ובחירת המקום הינה קריטית ליצירת האווירה המתאימה ולהצלחת האירוע.

 

חתונה עד 100 איש 

 

כל חתונה, קטנה כגדולה, היא אירוע מכונן ובעל חשיבות רבה. בתכנון חתונה קטנה עד 100 איש יש לתת דגש רב על נושא בחירת המקום. חשוב לבחור מתחם אירועים אינטימי וכדאי לדעת כי באזור השרון ניתן למצוא מסעדה עם מתחם אירועים יוקרתי המיועדים לחתונות קטנות ואינטימיות. חשוב כי המקום יספק אווירה ייחודית ומקורית אשר גורמת לחיבור בין המוזמנים ותורמת לשמחה ולאינטימיות. יש לבחור במקום המציע שף מקצועי וכך ניתן להתייעץ עמו לגבי בחירת התפריט הנכון בעבור אירוע עד 100 איש עם מנות מיוחדות ומקוריות, בהתאמה לאורח החיים ולטעם האישי של בני הזוג ומשפחתם. כמו כן, יש להתרשם מרמת השירות והמקצועיות של הצוות.

 

חתונה עד 150 איש 

 

בחירת המקום מהווה את השיקול המרכזי לחתונה עד 150 איש. חשוב לבחור במתחם אירועים או מסעדה המתאימים לאירועים קטנים ומציעים אווירה אינטימית ויוקרתית. במקום גדול האורחים נבלעים בחלל המבנה וקשה ליצור חיבור בין המוזמנים. לכן, מומלץ לערוך חתונה עד 150 איש במקום המתאים לכך ומציע את כל האבזור והציוד הנדרשים לחתונה לבבית עם אווירה אינטימית וחמה. אירוע עד 150 איש ניתן לערוך בכל עונות השנה ויש לבחור תפריט עשיר, בשרי או חלבי, להציע לאורחים בר שתייה עשיר וחשוב לעצב את המקום. מסעדה עם מתחם אירועים בשרון נחשבת למקום מושלם לחתונה אינטימית בגלל האווירה האקסקלוסיבית, השירות המעולה והנוף הטבעי המרהיב של המרחבים הירוקים.

 

חתונה עד 200 איש 

 

חתונה כרוכה בהוצאות גבוהות ויש להיערך לקראתה מראש. כאשר מתכננים חתונה עד 200 איש מומלץ לבחור במסעדה עם מתחם אירועים יוקרתי באזור השרון, האזור המועדף בארץ לחתונות בו נמצאים גם מיטב ספקי השירות לחתונות. יש לבחור מתחם אירועים המתאים לחתונה עד 200 איש ומומלץ לא להזמין גן או אולם אירועים המיועדים לחתונות מרובות משתתפים מאחר ומאבדים את האווירה האינטימית והחיבור בין האורחים. חשוב לתכנן היטב את התפריט שיוגש לאורחים, תפריט בשרי או חלבי, מפתיע, טעים ומקורי. יש לציין כי אירוע עד 200 איש ניתן להפיק באמצעות חברת הפקות מקצועית או לבד, לכן חשוב לבחור מקום המציע צוות מקצועי שמלווה את האירוע משלב התכנון ועד לעזיבת אחרון המוזמנים.

 

חתונה עד 250 איש 

 

חתונה עד 250 איש נמצאת על התפר שבין חתונה קטנה ואינטימית לחתונה גדולה עם מוזמנים רבים. לכן, חשוב לבחור בקפידה את מתחם האירועים שמתאים למספר המוזמנים אך מומלץ לא לבחור מקום גדול מדי. כדאי לדעת כי באזור השרון יש מתחם אירועים המתאים לחתונות עד 250 איש ומציע אווירה אקסקלוסיבית עם ניחוח של חו"ל, ושף מקצועי ומיומן המציע סיוע בבחירת ובהתאמת התפריט לחתונה. במקום נהנים משילוב מנצח בין מיקום קרוב למרכז, רק 15 דקות נסיעה מתל אביב, וחנייה בשפע לבין נוף טבעי ומרחבים ירוקים פתוחים. במתחם האירועים ניתן לערוך אירוע עד 250 איש סביב שולחנות עגולים ומעוצבים, וניתן לשלב פעילויות לילדים ולמבוגרים.