צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

חתונה הפוכה

חתונה הפוכה יכולה להיות סוערת ומטריפה, ממש כמו חתונה רגילה. בגרינפילד, תירצו להישאר ולרקוד עד אור הבוקר...

אירועים פרטיים, דוגמת חתונה הפוכה אפשר לקיים בצהריים, בערב ובימי שישי. כדאי לדעת כי זוגות רבים בוחרים כיום לערוך חתונה הפוכה על מנת לגוון ולהפוך את האירוע למקורי ובלתי נשכח. יש לציין כי טרנד החתונות ההפוכות הולך ומשריש בארץ מאחר ויש לו יתרונות רבים, בין היתר השתתפות מלאה של כלל האורחים בטקס החופה, מקוריות, וחשיבה על בטנם המקרקרת של האורחים.

 

מגיעים לאירוע ברוגע

 

חתונה הפוכה מאפשרת לאורחים להגיע ברוגע וללא לחץ כי יפספסו את החופה. יש להתחשב באורחים המגיעים ממרחק, אחרי יום עבודה לחוץ, ועליהם להתארגן לפני החתונה ולהספיק להגיע בזמן תוך כדי נסיעה בפקקים ועומסי תנועה. בחתונה הפוכה האורחים מגיעים ללא לחץ, האוכל מוגש להם כך שהם נרגעים ושובעים, ובטקס החופה כולם נאספים מסביב.

 

יש לציין כי בחתונה רגילה נוהגים אורחים שונים לא להשתתף בטקס החופה ולשבת סביב השולחן ולאכול, מחזה הנחשב למביש ומעליב עבור הזוג הטרי. לכן, עריכת החופה אחרי שהאורחים שבעו ונרגעו מבטיחה את מלוא תשומת הלב לזוג ומאפשרת לקיים את הטקס באווירה רגועה ונעימה יותר, ומיד אחרי החופה פונים לעבר רחבת הריקודים. המעבר בין החופה לריקודים טבעי ונכון יותר בחתונה הפוכה וכך האירוע מתנהל באופן זורם ומושלם להנאת האורחים המוזמנים ולהנאת המשפחה הקרובה והזוג הטרי.

 

חתונה הפוכה בשרון

 

חתונה קטנה בשרון מאפשרת לכל האורחים להגיע בנוחות למסעדה עם מתחם האירועים היוקרתי. לחתונה ההפוכה יתרונות רבים ובמקום לקיים חתונה בסדר הרגיל נהנים המוזמנים קודם כל ממנות השף המיוחדות ומהאוכל העשיר והטעים, לאחר ששבעו ובטנם התמלאה, ניגשים לטקס החופה המרגש ולאחריו פוצחים בריקודים.

 

חתונה הפוכה בשרון מתאימה לכל הזוגות שמעוניינים לגוון את טקס החתונה הסטנדרטי ומבטיחים השתתפות מלאה של המשפחה הקרובה והחברים הטובים בחופה, ללא המראה של אורחים היושבים ואוכלים בזמן הטקס. האווירה המיוחדת במקום תורמת להצלחה החתונה ומאפשרת למוזמנים אחרי האוכל לנוח קמעה, ליהנות מהמרחבים הפתוחים והנוף היפה והמרגיע, וכך המוזמנים מגיעים לחופה שבעים ומרוצים עם הרבה אנרגיות לריקודים.