צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

מקום לאירועים באזור נתניה

גרינפילד הוא מקום אירועים ליד נתניה אשר הייחודיות שלו היא גם בכך שהוא נמצא ממש במתחם הגולף של קיבוץ געש, כך שהמקום צופה אל המרחבים הירוקים של משטחי הגולף. רק 10 דקות נסיעה מאזור נתניה ואתם מרגישים אמריקה...

כאשר מארגנים אירוע יש שלקחת בחשבון מספר גורמים ההופכים אירוע למוצלח. אזור מרכזי מהווה שיקול חשוב בבחירתו של מקום. עם זאת, לא כדאי לוותרעל סביבה יפה, נוף ומרחבים המשרים אווירה נעימה, כיפית וחגיגית. מקום אירועים באזור נתניה והשרון מספק גם את הקירבה  לאזור המרכז וגישה נוחה מכל חלקי הארץ וגם אזור כפרי, ירוק עם שפע של מרחבים ושדות אשר קשה להאמין שהמרחק בינו לבין גוש דן הוא כה קצר. כאשר מחפשים מקום לאירועים באזור נתניה צצים ועולים שמות רבים של מקומות, אך לא כל מקום הוא גרינפילד.

 

כל אירוע והאווירה שלו

 

עומדים לפני חתונה או ברית? העובדים שלכם מצפים בכיליון עיניים לאירוע הגיבוש השנתי? רוצים לחגוג אירוע משפחתי קטן באווירה חגיגית במיוחד? גרינפילד מתאים לכם לכל אירוע. הדובדבן שבקצפת בגרינפילד הוא הטעמים והניחוחות שיקחו אתכם הישר לאיטליה. אם תבחרו לחגוג אירוע פרטי, תקבלו אירוע בסגנון איטלקי עם נוף של מגרש גולף אמריקאי. שילוב מוצלח לכל הדעות... גם אירועים גדולים יותר יקבלו את האווירה המתאימה להם. אירוע גיבוש לעובדים יוכל להתקיים ממש על הדשא. כאן תוכלו לארגן פעילויות בחוץ, בלב המדשאות, ליהנות ממשחק גולף של צוותים, סניפים או עובדים נגד מנהלים - איך שתבחרו ולהשיב אנרגיות בארוחה נהדרת. אין ספק כי מקום אירועים ליד נתניה המציע לכם את כל אלה הוא מיוחד.

 

להתרגש עם הרבה כיף והנאה

 

אירועים כמו ברית או בריתה, יום הולדת עגול, חתונת כסף או זהב הם אירועים מרגשים בהם אנו רוצים לשתף את האנשים הקרובים לנו בשמחתנו. הזמינו את האנשים שאתם אוהבים אל מועדון הגולף ואולם האירועים היפים של גרינפילד. כאן האורחים שלכם ואתם תוכלו לחגוג וליהנות מאווירה מלאת אנרגיות. המרחבים והירוק מעלים מיד את רמת האנרגיות ומחממים את האווירה. אנשי המועדון הלבושים בלבן, השחקנים היורדים אל המגרש עם רכבי הגולף כשמחבטים בידיהם - כל אלה מכניסים אתכם לאווירה אחרת לגמרי שלא תקבלו בכל מקום לאירועים באזור נתניה.