צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

מקום לאירועים באזור חדרה

גרינפילד נמצא במתחם הגולף של קיבוץ געש במרחק של כרבע שעה נסיעה מחדרה ומספק סביבה מיוחדת וירוקה לאירועים ייחודים

כל אחד מאיתנו עובר צמתים או נקודות בחייו אותם הוא רוצה לציין באירוע מיוחד בו יחגוג יחד עם משפחתו, חבריו או אנשים נוספים. לכולנו חשוב גם כי אותם אירועים יזכרו לטובה על ידינו ועל ידי האורחים, ויהוו כמה שעות של כיף והנאה לכולם. למקום בו נערך האירוע ישנו חלק חשוב בחוויה שתיווצר הן לבעלי השמחה והן לאורחים.

 

היום לרבים חשוב לערוך אירוע במקום הנותן תחושה של טבע, מקום ירוק ופתוח, וגרינפילד, כבר משמו, מצטייר בתור מקום שכזה. נוסף על היופי והפסטורליות של המקום, גם "מקום טוב באמצע" הוא חשוב, במיוחד כאשר מגיעים אורחים מכל הארץ. לכן, מקום לאירועים באזור חדרה הוא אידיאלי.

 

לפקוח עיניים ולהרגיש אמריקה באזור חדרה

 

גולף ידוע בתור ספורט יוקרתי, ספורט אשר יוצר סביבו הנאה רבה במיוחד. התלבושת הלבנה, רכבי הגולף הכיפים, המדשאות הירוקות שאין להן סוף - כל אלה הופכים את הגולף לא רק לספורט אלא גם לחגיגה עם הרבה שואו. כדי להכנס לאווירת הגולף לא צריך להרחיק לפלורידה או לאזור אחר בו חיים עשירי ארה"ב. תנו לאנשים הקרובים לכם ליהנות מהחוויה של צפייה במדשאות הגולף ובשהייה במועדון הגולף הכיפי של גרינפילד. הם לא יאמינו כי מקום לאירועים באזור חדרה יכול להיות מועדון גולף עם מסעדה שתעניק לכם אוכל טעים במיוחד לאורך כל האירוע.

 

בין אם זו בת מצווה, ברית, חתונה או  יום הולדת - כולם מחפשים היום לחגוג בצורה קצת שונה ועם זאת לא רוצים להרחיק לצוק במרומי הגליל או במדבריות הנגב לשם כך. מקום לאירועים ליד חדרה המהווה נקודת מפגש בין המרכז לצפון הוא אידיאלי עבורכם.

 

משחק גולף מול העובדים

 

כן, כך יכול להיראות אירוע גיבוש חברה. גרינפילד מתאים לאירועים יוקרתיים ממש כמו לאירועי גיבוש שמהותם היא פעילות מהנה וכיפית. במסגרת אירוע גיבוש לעובדים תוכלו לרדת אל הדשא, לשחק  משחק גולף ולפרוק אנרגיות. אין עוד מקום אירועים באזור חדרה בו תוכלו לשלב בין פעילות בחוץ בתוך מרחבים ירוקים של מגרשי הגולף, שיכולה לכלול שלל סוגי פעילויות כולל משחק גולף, החזרת אנרגיות בצורת ארוחה איטלקית מדהימה מן המסעדה ובילוי במועדון הגולף. גם סדנאות מנהלים מתקיימות בגרינפילד בשל היותו מקום לאירועים בסביבת חדרה ובשל ייחודיות המקום הנותנת לכם להחליט איך יראה האירוע שלכם ובאיזו אווירה יתקיים - האם באווירה ספורטיבית או דווקא יוקרתית ורגועה.