צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

מקום לאירועים באזור קיסריה

מקום לאירועים הסמוך לקיסריה הנמצא ממש בלב מתחם הגולף של קיבוץ געש. אירוע בלב מדשאות גולף אינסופיות - תודו שאפילו לא חלמתם על סביבה כזו לאירוע שלכם

אם בעבר אירועים נערכו באולמות הממוקמים בפאתי הערים, במיוחד במרכזים מסחריים ואפילו ליד אזורי תעשיה, היום כולם מחפשים  משהו אחר, מקום שיתן כמה שעות של אווירה שונה לחלוטין והתנתקות מן השגרה. עם זאת, צוק או כרם באחד מקצוות הארץ אינו המקום האולטימטיבי. נגישות חשובה לכולם, במיוחד כשישנם אנשים מבוגרים ופחות ניידים בין האורחים. לכן, מקום לאירועים באזור קיסריה הנמצא רק במרחק של 25 דקות נסיעה ממנה ומעניק אווירה שונה לחלוטין ממה שהתרגלתם הוא מקום אידיאלי לאירוע שלכם. גרינפילד הוא בדיוק המקום אותו חיפשתם.

 

מקום קרוב לקיסריה שלוקח אתכם רחוק

 

מקום לאירועים בסביבת קיסריה נמצא קרוב להכל - גם לצפון הארץ וגם למרכזה. גרינפילד הוא מקום נגיש אליו האורחים יוכלו להגיע כשהם רעננים ומלאים באנרגיות. הסביבה הקסומה והפסטורלית ללא ספק תכניס בהם עוד אנרגיות. מישורי הדשא האינסופיים של מתחם הגולף שעוטפים את המקום נותנים תחושה אחרת עם אווירה וניחוחות של חו"ל. גולף הוא ספורט אשר הפך לחייהם של אנשים רבים ולא סתם - הוא מייצג את החיים הטובים, את אלה שלא חסר להם דבר ויכולים לרדת עם רכב הגולף אל השטח ולחבוט במחבט עם תלבושת לבנה וכובע מצחיה מתי שרק מתחשק. לא תרצו לתת לאורחים שלכם טעימה מן החיים הטובים? שירגישו קצת אמריקה? לא צריך להפוך עולמות לשם כך. מקום לאירועים בסביבת קיסריה יספיק לכם. באירוע שלכם תהיה אווירה ספורטיבית, חגיגית, יוקרתית והאנרגיות ימלאו את הלב של כולם כך שהאירוע יהיה בלתי נשכח.

 

משחק על הדשא או ארוחה בחדר פרטי במסעדה?

 

כן, בגרינפילד תוכלו לקבל את שניהם. אם באתם לאירוע משפחתי חגיגי תוכלו לקבל את החדר הפרטי עם מטבח של טעמים אותנטיים שיקחו אתכם הישר לחו"ל. גם בעזרת נוף החלון דרכו תוכלו להשקיף על השדות הירוקים ומדשאות הגולף האירופאיות. אם באתם דווקא לאירוע גיבוש או סדנת מנהלים אשר פעילות ומשחקים הם חלק מהם, מרחבי הדשא יחכו לכם, למשחק הגולף בין המנהלים לעובדים או בין נבחרת סניף אחד של החברה נגד נבחרת הסניף האחר. הדשא הוא מקום מעולה למשחקים ופעילויות אחרים בכל סגנון שתבחרו. כמובן שארוחה חגיגית היא חלק חשוב מכל אירוע. היום אין צורך להרחיק. מקום לאירועים ליד קיסריה שמשלב נגישות נוחה יחד עם אווירה שונה הוא המקום לאירוע הבא שלכם.