צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

מקום ליום הולדת

מקום לימי הולדת לא צריך להיות משעמם! במתחם גרינפילד תמצאו את כל מה שצריך לעריכת יום הולדת בשרון

לכל אחד יש את היום המיוחד הזה בשנה שבו אפשר לעשות הכול – וזה מתאפשר בזכות בחירה בגרינפילד - מקום ליום הולדת שעונה לכל הדרישות: אירוח נעים, מגוון מאכלים, אטרקציות ובידור או אפשרות להביא ספקים שונים להעשרת התכנית האמנותית. כך או כך, הבחירה במקום המתאים מהווה את השלב הראשון בארגון האירוע ולכן יש להתייחס לכך בכובד ראש, לעשות חקר שוק מעמיק ולפעמים גם להאזין לקול הפנימי.

 

מדוע האווירה קובעת?

 

הסיבה לכך שאנו מחפשים מקומות ליום הולדת או לכל אירוע אחר – זה הרצון לשנות אווירה, ליצור מעין עולם נפרד ולארח בו את כל הקרובים לנו. מדובר בחוויה שכיום כבר אי אפשר לעשות בבית, והסטנדרטים עולים מדי שנה. כך, מתחם גרינפילד לאירועים בשרון מספק תחושה שניתן להגדיר כמו בסרטים – אל מול מגרשי הגולף הפסטורליים ניתן להעביר כל אירוע, החל ממסיבת יום הולדת אינטימית ועד אירועים עסקיים יוקרתיים.

 

אלמנטים חשובים של מקום ליום הולדת ברמה גבוהה

 

יש מספר אלמנטים חשובים שכל אחד מאיתנו רוצה לראות במסיבת יום ההולדת שלנו. למשל, מלבד האוכל, כדאי מאוד שהצוות יספק גם ברכה מיוחדת לבעל השמחה – ניתן להסדיר זאת עם מישהו מהקרובים, אך במידה וזה לא נעשה, מקום ברמה גבוהה תמיד ידאג להעניק את תשומת הלב הבסיסית לחוגג בעזרת זיקוקים, עוגה ומוזיקה מתאימה.

 

הפרטים הקטנים שיעשו לכם את הערב

 

מלבד האווירה, האוכל האיכותי והיחס אישי, מקום מושלם ליום הולדת צריך להיות גם קרוב למקום המגורים, על מנת שניתן יהיה להזמין מונית חזרה, לא להיות יותר מדי זמן על הכביש ובאופן כללי, להרגיש חופשי. מתחם גרינפילד מעניק פתרון מעולה לכל חוגגי יום ההולדת באזור השרון, כך שניתן להתארח במקום בהרכבים שונים, לערוך אירועים קטנים או גדולים ולדעת שהחוויה תמיד תהיה ללא רבב.