צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

יום גיבוש לעובדים

גרינפילד מציעה יום גיבוש לעובדים, כדי שיצאו מרוצים

בשנים האחרונות עלתה המודעות של בעלי חברות ומנהלות משאבי אנוש כי יצירת יום גיבוש לעובדים מהווה פעילות המוגדרת כחובה, המהווה עבור העובדים משב רוח רענן בתוך השגרה העמוסה של יום העבודה ועבור מנהלי החברה הזדמנות להכיר את העובדים, להתקרב אליהם ולהבין למי מהם יש את כושר המנהיגות ויכולות נוספות אשר יכולות לתרום לחברה בעתיד. גרינפילד יצרה עבור חברות ועסקים את הפלטפורמה האידיאלית לימי כיף.

 

גרינפילד מציעה עבורכם את המקום המושלם

 

אתם מעוניינים ביום גיבוש שלם? או אולי ערב מהנה לעובדי החברה? גרינפילד מציעה לכם מועדון יוקרתי בניחוח של חו"ל, ארוחה משובחת, פעילויות חוץ בטבע ומשחק גולף מהנה ומגבש עבור כל קבוצת העובדים. בגרינפילד אנו עומדים לרשותכם לכל בקשה – מנהלת המכירות שלנו תבנה יחד עמכם את יום הפעילות בהתאם לתקציב החברה, המאפיינים עליהם תרצו לתת דגש ביום המבוקש, לאחר מכן נציע עבורכם מגוון רעיונות ויחד עמכם נוציא את היום לפועל. בגרינפילד דואגים עבורכם להכל וזאת על מנת שאתם תוכלו ליהנות עם העובדים ביום הכיף השנתי שלהם.

 

מה אנו מציעים לכם?

 

גמישות - ימי גיבוש בהתאמה אישית לתקציב ולדרישות של הלקוח.

מתכונת - יש אפשרות ליום כיף או ערב גיבוש לעובדים.

יוקרתיות - אנו מציעים לעובדים להרגיש ליום אחד בחו"ל בקלאב האוס היוקרתי שלנו - מסביב אנשים לבושים לבן, רכבי גולף ושפות זרות. נגיש לכם כיבוד פינגר פוד ומשקאות חמים וקרים מהבר.

פעילות מהנה - משחק קבוצתי או הפעלה במגרש הגולף של געש, הרצאה, סרט, משחקי דינאמיקה חברתית ומגוון פעילויות נוספות.

 

אם אתם מעוניינים לתת לעובדים שלכם תחושה שהחברה מעריכה אותם ומשקיעה בהם - תנו להם להרגיש מלכים ליום אחד בגרינפילד גולף געש - מתחם יוקרתי בסטנדרטים בינלאומיים, אווירה ירוקה וניחוח של חו"ל.