צרו קשר לאירועים בגרינפילד

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בגרינפילד

לפרטים: 09-951-0325

סדנאות מנהלים

מחפשים מקום לסדנאות מנהלים? בואו להתרשם ממקום לאירועים של גרינפילד

המנהל בחברתכם הוא חוד החנית של בית העסק. ניהול מחלקה , פרויקט או ניהול חברה, היא משימה הדורשת רענונים וסדנאות רבות שיגעו בנושאים רלוונטיים, וכל זאת על מנת שלמנהל אותו אתם מעסיקים יהיה את המידע והידע לו הוא זקוק בעשייה הפורה בחברתכם.

 

סדנאות למנהלים הן הפלטפורמה המומלצת לשיפור תפקוד החברה, וזו הסיבה בשלה ניתן להבחין בחברות רבות אשר עורכות סדנאות אלו ללא דופי.


סדנאות מנהלים יכולות להתבצע בשטחים מגוונים בהתאם לצרכי החברה וסגנון הסדנה, אנו מאמינים כי למקום חשיבות נעלה בהצלחת הסדנה, ביחס ישיר לאווירת הנוכחים והשתתפותם האינטגראלית בסדנא.

 

סדנת מנהלים בסגנון יוקרתי

 

אחת האופציות המומלצות להפקת סדנת מנהלים, היא באולם יוקרתי אשר שוכן בצמוד למגרש גולף שנבנה בגעש. את הסדנה ניתן לערוך בבית הקפה רסטו, מסעדה בעלת חדר פרטי, המשקיף אל מרחבים עוצרי נשימה ומאפשר בעת הסדנה ליהנות ממרחב ונוחות.


את המטעמים מהם ייהנו הנוכחים יכין שף מקצועי אשר מתאים את המנות לחך הסועדים, תוך שהם משכילים מהסדנה ונהנים מהנוף המשקיף בסמוך למגרש הגולף.

 

להיות בישראל להרגיש מעבר לים

 

נסו לדמיין ולו לרגע אחד את צוות המנהלים נכנסים לסדנא בקלאב האוס בסטנדרט בינלאומי, מבלי לעלות על מטוס. אתם בטח יכולים להיות שקטים ומרוצים שצוות המנכלים שלכם נהנה לא רק מהתכנים, אלא גם מהשהות היוקרתית והמכבדת לה הם זוכים במהלך היום.


אם גם אתם מחפשים להפיק אירוע עסקי כמו סדנא יוקרתית באזור הסמוך למגרשי הגולף המשדרים יוקרה בעד עצמם, זה הזמן לגוון ולשדרג את פועלכם.